>

У Чорноморську обговорювали питання розвитку порту

Іллічівський морський порт - Генеральний план розвитку

Адміністрація Іллічівського морського порту провела перше в цьому році засідання Інвестиційно-технічної Ради, до участі у якому було запрошено начальника служби наземної інфраструктури АМПУ Сергія Гладуна, повідомляє адміністрація порту.

Одним з питань засідання було обговорення розробки Генерального плану розвитку порту.

Як зауважив Сергій Гладун, при розробці Генерального плану розвитку морського порту Чорноморськ ключове завдання полягає в організації довгострокового планування з урахуванням гармонійного розвитку всіх портових операторів, які здійснюють переробку вантажів у морській гавані. Для якісної підготовки передпроектних рішень керівник запропонував врахувати досвід колег з порту «Южний», які вже розпочали цю роботу та пройшли декілька важливих етапів.

«Це довгострокова стратегічна робота, яка створить умови для більш ефективного планування діяльності всіх суб’єктів господарювання, що працюють в морському порту Чорноморськ», – зазначив Голова Інвестиційно-технічної Ради порту Сергій Філатов.

У ході засідання фахівці розглянули пропозиції та визначили доцільність внесення змін до Плану капітальних інвестицій Іллічівської філії АМПУ на 2018 рік з метою безпечного та ефективного утримання й використання об’єктів портової інфраструктури.

Члени Ради обговорили пропозиції служби капітального будівництва та інженерних споруд, служби головного енергетика, служби флоту, служби пожежної та техногенної безпеки, служби морської безпеки, ОК «Альбатрос» та ПС «Юність» тощо.

Наступне планове засідання Інвестиційно-технічної Ради порту відбудеться у березні цього року.

Поделиться статьей в социальных сетях: