>

У Чорноморську встановили новорічну ялинку

Іллічівський морський порт - новорічна ялинка

Співробітники Адміністрації Іллічівського морського порту, спільно з працівниками ДП МТП «Чорноморськ», встановили новорічну ялинку на центральній площі міста – площі Стребка, повідомляє адміністрація порту.

В цьому році в Великодолинському лісництві традиційно було закуплено 113 ялинок. Фахівці попередньо зібрали каркас. Потім – зверху вниз – сформували хвойні дерева в одну новорічну ялинку висотою 8,5 м. Новорічну красуню прикрасили 80-ма кулями і двома тридцятиметровими гірляндами.

Напередодні силами ремонтно-господарської ділянки Адміністрації Іллічівського морського порту був приведений в порядок каркас –проведені необхідні зварювальні роботи і виконано фарбування. Всю необхідну спецтехніку для транспортування і монтажу ялинки надав ДП МТП «Чорноморськ».

Роботи з формування та встановлення новорічної ялинки завершені якісно і вчасно.

Слід зазначити, що в цьому році, як і в минулому, весь комплекс робіт з установки святкового дерева проводився портовиками. Раніше ці роботи виконувало комунальне підприємство «Зеленгосп» за участю Адміністрації Іллічівського морського порту та ДП МТП «Чорноморськ».

Крім «портовської» ялинки, Чорноморськ прикрасили ще дві новорічні красуні, які встановлені біля будівлі міської ради та на площі біля Палацу спорту «Юність».

Поделиться статьей в социальных сетях: