>

У Доброславі тепер є де виховувати майбутніх чемпіонів

реконструкція спортивного комплексу Доброславської ДЮСШ

У Лиманському районі Одеської області проведено реконструкцію спортивного комплексу Доброславської ДЮСШ. Тут з’явились нові трибуни, тенісний корт, вуличні тренажери та майданчик для бадмінтону. Також оновлені гімнастичний комплекс, бігові доріжки, міні-футбольне поле, баскетбольні та волейбольні майданчики, повідомляє прес-служба ОДА.

«Це – не просто інфраструктурний об’єкт, завдяки цьому комплексу в районі, області та Україні будуть з’являтися нові Білоноги, Шевченки, Шовковські та інші видатні спортсмени. Це буде відмінний куточок для спортивного відпочинку усього Доброслава», — відзначив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Юні спортсмени подарували голові Одеської обласної державної адміністрації Максиму Степанову іменну футболку. Представники Доброславської районної дитячо-юнацької спортивної школи висловили очільнику області подяку за підтримку.

Відзначимо, на території комплексу також встановлено сучасне відеоспостереження, освітлення, а у спортивному залі вікна замінені на енергозберігаючі. Також збудована зупинка для автобусів та автомобілів. З районного бюджету на ремонт комплексу виділено майже 1,5 мільйона гривень, спонсори дали на його реконструкцію 3,7 мільйони гривень.

Поделиться статьей в социальных сетях: