>

У фіналі конкурсу «Неймовірні села України 2018» бере участь Весела Долина

Село Весела Долина Одеської області бере участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018». Наразі між собою змагаються 10 сіл-конкурсантів. Обрати наймальовничніший куточок може кожен охочий шляхом онлайн-голосування.

Переможця фіналу конкурсу буде оголошено 24 серпня за результатами підрахунку онлайн-голосів та оцінок експертної ради. Підтримати Веселу Долину Одеської області, віддавши за неї свій голос, можна одним кліком за посиланням: http://agroportal.ua/ua/publishing/konkurs/
Голосування триватиме до 16 серпня.

Зазначимо, село Весела Долина (у минулому поселення Кльостіц) засновано у 1815 році на березі річки Чага (Тарутинський район). Унікальність населеного пункту у тому, що на його території розташовано центр етнографічного сільського туризму та сімейного відпочинку «Фрумушика-Нова». Це — найбільший комплекс в Європі з вирощування овець каракульської породи. Також на території господарства знаходиться парк скульптур. Серед них — гранітний Чабан, який включено до світової Книги рекордів Гіннеса. Окрім того, туристи мають змогу відвідати там краєзнавчий музей, міні-зоопарк, ферму поні та скуштувати продукти місцевого виробництва: вино, мед та сир. На території комплексу проводять також фестивалі та концерти.

Поделиться статьей в социальных сетях: