>

У Фрунзівці для захисту людей створюють формування «Правопорядок»

Загострення криміногенної ситуації в районі змусило зібратися представників влади та керівників установ, організацій, фермерів, підприємців Фрунзівського району аби порадитися щодо створення формування з охорони громадського порядку і державного кордону „Правопорядок», повідомляє представник МДО «Депутатський контроль» У Фрунзівці.

Голова районної ради В’ячеслав Думитрашко підкресли, що створення такого громадського формування надзвичайно актуальне, оскільки зростання злочинності, який спостерігається в останні місяці у населених пунктах району, загрожує безпеці та добробуту громадян, спричиняє ріст суспільної напруги.
Разом із тим необхідно вжити комплексних заходів для протидії крадіжкам, грабежам та розбоям: встановлення камер відеоспостереження, регулярне патрулювання у нічний час населених пунктів Фрунзівської селищної ради членів громадського формування і працівників поліції, обмеження продажу спиртного, боротьба з самогоноварінням тощо.

Задля цього найближчим часом буде розроблено і винесено на розгляд чергової сесії районної ради проект районної Комплексної програми „Безпечна Фрунзівщина”, якою передбачається виділення 60 тис. грн. на придбання системи відеоспостереження. Така система, це 16 відеокамер і пульт контролю у відділенні поліції, коштуватиме майже 185 тис. грн.

Бюджет районної ради і спільно із Фрунзівською селищною радою виділять 90 тис.грн., решту коштів необхідно залучити у вигляді спонсорської допомоги від підприємців і фермерів.

 

 

Поделиться статьей в социальных сетях: