>

У Фрунзівці селянам заборгували за молоко

Ось вже понад 10 років як у Фрунзівці не працює молокозавод. Кожен день, проїжджаючи біля нього  болісно згадуються часи коли він був задіяний в повному обсязі, випускалась молочна продукція, працював цех з виробництва знежиреного казеїну, створювались нові робочі місця, повідомляє представник МДО «Депутатський контроль» у Фрунзівці.

Сьогодні – це огороджена територія, яку охороняє декілька охоронців. За територією повний штиль. Через ворота можна побачити пару неробочих вантажних автомобілів, які вже давно стали декорацією на території колишнього молокозаводу. Що робиться в приміщеннях вже годі й здогадуватись.

Мешканці Фрунзівського району вже давно втратили надію на те, що завод коли-небудь запрацює та змушені здавати молоко по пунктах прийому  різних сумнівних та інколи недобросовісних приймальників, часто при цьому страждаючи від їхнього обману та шахрайства.

Одним із основних видів заробітку в сільській місцевості є сільське господарство, тож люди зраділи, коли по району відкрились пункти прийому молока молочним заводом «Янтар-Юг», смт. Цебриково, Великомихайлівського району, яке й так для них не дорого коштує у приймальників.

На сьогоднішній день виникла сумнівна ситуація — приймальник заборгував людям значні суми коштів за прийняте молоко, що ставить під сумнів виплату ним боргів населенню.

Чи не знову обдурили людей? Хочеться вірити – що ні!

Мешканці району почали бити на сполах, побоюючись, що їх черговий раз обікрали. Тож зі своєю проблемою звернулись до Фрунзівської районної ради за допомогою.

Що з цього вийде – побачимо. Будемо разом шукати шляхи вирішення даної проблеми та слідкувати за її вирішенням. Не дамо черговий раз ошукати наших односельчан!

 

 

 

 

Поделиться статьей в социальных сетях: