>

У Красносільській школі відкрили меморіальну дошку на честь героя АТО Сергія Клемешева

відкриття меморіальної дошки - Сергій Клемешев

У Красносільській школі Лиманського району відкрили меморіальну дошку на честь Сергія Клемешева, який загинув у зоні АТО під час виконання бойового завдання. Хлопець був випускником цього навчального закладу. Про це повідомив голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Приймак.

відкриття меморіальної дошки -  Сергій Клемешев - 1

«Цей знак стане постійним нагадуванням мешканцям та гостям села Красносілка про високу ціну свободи та незалежності України. Сергій Клемешев загинув під час виконання бойового завдання в зоні АТО 1 жовтня 2017 року, йому було 24 роки. За особисту мужність і самовідданні дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, відповідно до Указу Президента України, Сергія Клемешева удостоєно орденом «За мужність» III ступеня. Нагороду було вручено матері загиблого», — розповів голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Приймак.

відкриття меморіальної дошки -  Сергій Клемешев - 2

У мітингу з нагоди відкриття меморіальної дошки взяли участь керівники району, районного військового комісаріату, учасники бойових дій в зоні АТО та мешканці села.

Довідково. Сергій Клемешев був сержантом 28-ї окремої механізованої бригади. Служив сапером в групі інженерного забезпечення. Загинув під час виконання бойового завдання біля села Богданівка під Волновахою.

Поделиться статьей в социальных сетях: