>

У Любашівці продовжують торгувати на базарі м’ясом, незважаючи на заборону через африканську чуму

Контроль за продажем продуктів свинарства - Любашівка

В селі Кохівка Ананьївського району 16 листопада було виявлено спалах африканської чуми свиней. В зв’язку з цим рішенням комісії ДНПК при Ананьївській райдержадміністрації запроваджено карантин. Визначено осередок та встановлено межі зони захисту та зони нагляду в радіусі 20 км.

Частина Любашівського району, що оточує межі епізоотичного вогнища, до якої увійшли 30 населених пунктів Любашівського району (в тому числі й с.Троїцьке) віднесено до зони нагляду.

17 листопада рішенням комісії ДНПК Одеської облдержадміністрації на території зони нагляду заборонено торгівлю на ринках живими свинями, м’ясом з них та іншими продуктами свинарства. Представники Держпродспоживслужби в Любашівському районі провели подвірний облік свиней, та проводять клінічні спостереження за тваринами, довели до відома населення та керівників ринків інформацію про заборону. Але, всупереч забороні, стихійна торгівля продовжується, повідомляє Любашівська РДА.

В зв’язку з цим вчора відбулось позачергове виїзне засідання районної державної надзвичайної протиепізоотичної комісії на чолі з в.о.голови Любашівської райдержадміністрації Володимиром Сироватком в с. Троїцьке. Члени комісії у супроводі представника поліції зта поспілкувались з місцевими торговцями, які категорично відмовились призупиняти реалізацію продуктів свинарства, всупереч забороні.

З метою припинення розповсюдження епідемії АЧС та її профілактики буде вжито всіх необхідних заходів, відповідно до чинного законодавства.

Поделиться статьей в социальных сетях: