>

У Любашівці відбувся «круглий стіл» — зустріч «Українець – це козацький дух! Це сила, воля, честь, гідність, і свобода!»

У Любашівці на честь Дня Гідності та Свободи 21 листопада відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.
У районному Будинку культури вперше в новому форматі відбувся «круглий стіл»-зустріч «Українець – це козацький дух! Це сила, воля, честь, гідність, і свобода!» з учасниками АТО, учнями 11 класів, представниками молодіжної ради, керівництвом та громадськістю району.

В ході обговорення було продемонстровано відеофільм «Становлення Незалежної України» та змонтований відеофільм з особистого архіву голови громадської організації учасників АТО «Патріоти Любашівщини» Миколи Коверзюка.
Всіх присутніх порадував хореографічний колектив Любашівського РБК «Smile» з запальним українським танцем та патріотичними віршами, повідомляє Любашівський Будинок культури.

l1
Наприкінці заходу учасників АТО було запрошено на імітовану сцену під гучні оплески вдячності. Начальник відділу культури райдержадміністрації Земфіра Рибальченко подарувала голові громадської організації учасників АТО «Патріоти Любашівщини» Миколі Коверзюку невеличкі подарунки-обереги на згадку – вироби «Hand made», виготовленні власноруч працівниками районного Будинку культури.

l3
Під час заходу всі присутні мали змогу ознайомитися з фотовиставкою «
Герої серед нас» про учасників АТО Любашівського району, експозицією «Вічна пам’ять загиблим Героям, які віддали життя за Україну» про загиблих Героїв Любашівщини, та фотодокументальною виставкою «Я єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була».

Поделиться статьей в социальных сетях: