>

У Любашівці відкрили зимовий кінотеатр

Зимовий кінотеатр у Любащівці

На вихідних у Любашівці відбулось урочисте відкриття «Зимового кінотеатру», про який давно мріяла молодь селища. А за перетворення мрії на реальність із задоволенням взялись учасники новоствореної Молодіжної Ради. На шляху до досягнення поставленої мети було чимало перешкод: відсутність приміщення, апаратури та фінансових заощаджень, повідомляє Любашівська РДА.

А хотілось не просто показати кіно, а створити затишок, комфорт та домашню атмосферу для глядачів. І напевно, нічого б не вийшло в Молодіжної ради, якби не люди, які допомогли та підтримали в організації. Від імені усіх членів Молодіжної ради висловлюємо щиру подяку голові Любашівської райдержадміністрації Тетяні Скапровській та в.о.першого заступника голови райдержадміністрації Володимиру Сироватку за неймовірні ідеї створити Молодіжну раду та кінотеатр; голові районної ради Сергію Паровику — за дозвіл користуватися актовим залом управління агропромислового розвитку; начальнику відділу культури Земфірі Рибальченко — за особисте сприяння та забезбечення всією необхідною апаратурою; представникам поліції — за надійну охорону безпеки молоді, та всім, хто давав мудрі поради і вірив в успіх.

Зимовий кінотеатр у Любащівці - 1Хочеть відзначити найвищим балом згуртованість колективу Молодіжної ради. Людей, які донедавна були навіть незнайомі між собою, але так швидко і злагоджено запрацювали в команді. Саме завдяки відповідальності та старанності кожного учасника, який приймав участь в організації, кінотеатр все ж таки запрацював.

Зацікавлені любашівчани, які прийшли на відкриття, не просто насолоджувались прем’єрою в святково прикрашеному залі, де їх безкоштовно пригощали чаєм та попкорном, але й побували на урочистій частині заходу. Ведучі коротко розповіли про Молодіжну раду, про проведену роботу по реалізації свого першого проекту, перерізали на щастя символічну червону стрічку та представили кожного учасника, який працював над проектом «Зимовий кінотеатр».

Поделиться статьей в социальных сетях: