>

У Любашівці вирішили покласти край безконтрольному вирубуванню лісів

Проблема незаконного вирубування лісів та лісопосадок в Любашівському районі існує давно. Самовільне вирубування часто сягають промислових масштабів, хтось на цьому наживається, а хтось не має змоги придбати собі на зиму паливо.
Тому керівництвом району було вирішено навести лад в сфері лісового господарства. На нараді з сільськими головами було зазначено, що спільно із правоохоронними органами, екологічною та лісовою службами, органами місцевого самоврядування та громадськостю необхідно створити чітку та прозору систему реалізації деревної сировини з метою припинення розкрадання лісового ресурсу, повідомляє Любашівська РДА.

lyub-2


В Любашівській районній державній адміністрації створено комісію, якою розроблені основні напрямки із здійснення контролю за незаконною вирубкою насаджень та розроблено схему законних зачисток лісонасаджень.

Це надасть змогу не тільки контролювати незаконні вирубки, а й за допомогою погоджених із сільськими та селищними радами «зачисток» лісопосадок забезпечити безкоштовними дровами та хмизом всіх бажаючих.

«Зачистки» будуть проводитися у присутності землеміра чи лісничого, кожен хто бере участь, отримуватиме так званий «порубний листок», щоб при перевозенні деревини та сухостою не виникало питань з боку правоохоронних органів.
Сільським та селищним радам дано доручення в тижневий термін провести обстеження лісопосадок, підготувати за погодженням екологічної служби відповідні документи.
Крім того, було вирішено проводити патрулювання по виявленню фактів незаконної вирубки лісів.

Поделиться статьей в социальных сетях: