>

У Любашівському районі невдовзі будут сіяти лаванду та шалфей

Ще влітку до Любашівського району приїздили французи, аби розвивати бізнес, суть якого полягає в вирощуванні шалфею та лаванди, з яких потім виготовлятимуть арома-масла. Довго вагались інвестори до якого району їм зручніше заходити, адже бажаючих розвивати саме такий бізнес було багато серед сусідських районів.

Тільки завдяки красномовності голови райдержадміністрації Тетяни Скапровської та наполегливості голови районної ради Сергія Паровика, в результаті неодноразових переговорів, інвесторів все ж таки вдалося переконати, що Любашівський район — найкраще місце для засаджень.
12 жовтня представники французьких інвесторів вже зустрічались з місцевими фермерами та домовлялись про місце та кількість гектар, де сіятимуть шалфей. Переговори пройшли успішно, тож незабаром розпочнуться роботи з посіву за спеціальною технологією, повідомляє Любашівська РДА.


Цікаво, що в міфології шалфей є символом мудрості, довголіття, захисту від всякого лиха та використовується для приваблення грошей. Тож, сподіваємося, що з приходом в район інвесторів з Франції та посівом шалфею, який славиться ще й лікувальними здібностями, районний бюджет буде невпинно збагачуватись для забезпечення всіх своїх потреб!

Поделиться статьей в социальных сетях: