>

У Миколаївці відзначили День рятівника

День рятівника - Миколаївський район

15 вересня в малому залі райдержадміністрації зібрався колектив рятівників Миколаївського району з нагоди 21-ї річниці відзначення професійного свята – Дня рятівника.

З вітальним словом до присутніх звернувся М. С. Боровський, т.в.о. начальника Миколаївського РС ГУ ДСНС України в Одеській області, який побажав своїм колегам терпіння в їх нелегкій справі, миру і здоров’я та надав слово для привітання обласному куратору, підполковнику служби цивільного захисту Гомелько Андрію Васильовичу, який від себе особисто та від імені начальника ГУ ДСНС України в Одеській області, генерал-майора служби цивільного захисту В. В. Федорчак привітав присутніх з професійним святом. Також Андрій Васильович подякував всьому особовому складу за самовіддану працю та чуйність до чужої біди. Побажав рятівникам та їх родинам щастя, миру та добра, подякував матерям та дружинам за безмежне терпіння та підтримку.

День рятівника - Миколаївський район - 2

Голова райдержадміністрації Висоцька Л. А. теж привітала рятівників, подякувала їм за самовіддану працю, побажала терпіння, благополуччя та успіхів, а також нагородила почесними грамотами за високий професіоналізм та добросовісне виконання службових обов’язків: Бущана Олександра Миколайовича, Галузінського Василя Павловича, Кочмаря Віталія Миколайовича, Новака Олександра Петровича, Шуміна Олександра Володимировича.

Голова Миколаївської районної ради В. Л. Купченко теж привітав рятівників, побажав всіляких гараздів та згадав випадки їх самовідданості і взаємовиручки під час зимової негоди на дорогах району. Також Віктор Леонідович нагородив почесними грамотами за вагомі особисті досягнення у службовій діяльності, сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм: Пономаренка Сергія Анатолійовича, Ткаченка Миколу Олександровича, Бровченка Віктора Павловича.

День рятівника - Миколаївський район - 1

День рятівника - Миколаївський район - 3

Поделиться статьей в социальных сетях: