>

У Миколаївці вже не будуть купувати миючі засоби у дитсадок за рахунок батьків

дошкільний навчальний заклад «Сонечко»

Голова Миколаївської райдержадміністрації Лариса Висоцька разом з селищним головою Чирнилюком М.І. відвідала дошкільний навчальний заклад «Сонечко» та поспілкувалась з колективом закладу. Під час візиту Лариса Адольфівна поцікавилась у селищного голови станом фінансового забезпечення дитячого садочка взагалі, планами щодо здійснення ремонтів, заміни вікон та дверей в будівлях, зокрема про освоєння коштів в сумі 94930 грн., виділених на ці цілі з районного бюджету та 94915 грн. — з селищного бюджету.

Окремо постало питання використання коштів виділених з державного бюджету згідно Постанови Кабінету Міністрів України №310-тер від 11.05.2017 року щодо придбання для потреб дитячого садочка меблів на суму 50 тис.грн. та дитячого майданчика на суму 60 тис.грн. (50 тис.грн. з державного бюджету і 10 тис.грн. з селищного бюджету). Микола Іванович повідомив, що дитячий майданчик вже замовлено і буде встановлено протягом липня місяця. Заміна вікон та дверей в садочку планується теж протягом липня. Також селищний голова повідомив, що сільська рада вже планує на найближчий час повне оновлення дитячих меблів в садочку.

Голова РДА оглянула територію садочку, приміщення та ігрові майданчики та окремо акцентувала увагу керівництва ДНЗ на естетичному вигляді будівель садочка та його території.

Голова адміністрації доручила селищному голові припинити практику закупівлі миючих засобів для потреб садочка за рахунок батьків, а виділяти на ці цілі кошти із селищного бюджету. Вихователі в свою чергу висловили пропозиції про необхідність закупівлі кварцових ламп для дотримання в групах санітарно-гігієнічних норм. Цього дня учасники зустрічі розглянули ще багато важливих питань діяльності садочку, повідомляє Миколаївська РДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: