>

У Миколаївському районі проведено робочі зустрічі в сільських радах

Робочі наради з головами сільських рад та сільгоспвиробниками

Минулого тижня голова районної державної адміністрації Л. А. Висоцька разом з заступником голови Миколаївської районної ради Рош С.О. та в.о. начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Козаченко В.В. відвідали Настасіївську, Ісаївську, А-Іванівську, Стрюківську, Шабельницьку, Новопетрівську сільські ради та провели на їх територіях робочі наради з головами сільських рад та сільгоспвиробниками.

В ході нарад Лариса Адольфівна акцентувала увагу сільських голів на необхідності виготовлення сільськими радами правовстановлюючих документів на земельні ділянки під пасовищами та сіножатями аби залишити в подальшому ці землі у власності місцевої громади. Також головою адміністрації було наголошено на необхідності проведення інвентаризації земель запасу та резерву на власних територіях в світлі продажу права оренди на них на аукціоні. Повідомивши сільським головам про випадки рейдерського захоплення землі в Ананівському районі, Лариса Адольфівна зауважила про необхідність приведення всієї земельної документації у відповідність до чинного законодавства та про обов’язкову реєстрацію договорів оренди в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. В ході спілкування з сільгоспвиробниками голова райдержадміністрації акцентувала і їхню увагу на необхідності приведення у відповідність землевпорядної документації.

У зв’язку зі збором урожаю, Лариса Адольфівна довела до відома сільгоспвиробників вимоги щодо необхідності дотримання пожежної безпеки та правил з охорони праці. Далі голова адміністрації ініціювала відвідування всіма присутніми на нарадах навчальних закладів на території тієї чи іншої сільської ради. В ході відвідування кожного навчального закладу голова райдержадміністрації звертала особливу увагу на підготовку приміщення до нового навчального року, стан системи опалення, стан даху будівлі, забезпечення внутрішніми туалетами, утримання території навчального закладу та питання харчування дітей.

Підсумовуючи кожну проведену зустріч, Лариса Адольфівна наголошувала, в першу чергу, на порозумінні та співпраці керівників навчальних закладів, сільських голів та сільгоспвиробників на місцях. Акцентувала увагу на необхідності спільно вирішувати проблеми заради розвитку громади.

Поделиться статьей в социальных сетях: