>

У Миколаївському районі провели в останню путь героя АТО

25 травня у Миколаївському районі провели в останню путь ще одного Героя, бійця 14 -ї бригади 3-го батальйону ЗСУ Олександра Калашника з села Скосарівка, який загинув 21 травня у Красногорівці, Мар‘їнського району, Донецької області на неоголошеній війні у зоні АТО.

 

 

в

 

«Йому було лише 29 років, він був сповнений молодечого завзяття та юнацького максималізму, планів та сподівань на подальше життя, які, на жаль, ніколи вже не стануть дійсністю. Він загинув, виборюючи незалежність, свободу та відстоюючи територіальну цілісність України, — пише у Фейсбук «Вісник Миколаївського району».

м2
Вшанувати Героя, засвідчити свою повагу загиблому воїну та розділити горе родини прийшли керівники району, друзі, товариші по службі, працівники районного військкомату, сотні небайдужих жителів, для яких смерть земляка стала спільною бідою.

 

м3

 

Олександра згадували як чесну та порядну людину, справжнього Героя, що не порушив жодної літери присяги та з честю виконував свій військовий обов’язок. Жалобною ходою пройшла траурна процесія до місцевого кладовища, де відбулася траурна церемонія.

 

м4

Поделиться статьей в социальных сетях: