>

У Березівці відкрили сучасний міні-футбольний майданчик

У місті Березівка Одеської області відкрили сучасний міні-футбольний майданчик. Сертифікат на його встановлення та облаштування торік виграла команда Березівського району в турнірі за «Кубок голови Одеської обласної державної адміністрації», повідомляє ОДА.
 
«У Березівському районі мешкає чимало талановитих дітей, які прагнуть стати великими футболістами. Відкриттям таких майданчиків ми наближаємо маленьких спортсменів до втілення їх мрії. Впевнений, що створення належних умов для занять спортом  — запорука успіху сильної та здорової нації», — підкреслив під час відкриття нового спортивного об’єкту Максим Степанов. 
 
У Березівці також відбувся футбольний матч між місцевою збірною та командою Балтського району. 
 
Зазначимо, міні-футбольний майданчик створили за рахунок співфінансування з обласного бюджету та Федерації футболу України. Загальна вартість об’єкту склала близько півтора мільйона гривень. 
 
Нагадаємо, на розвиток спортивної галузі у 2018 році в обласному бюджеті передбачено майже 80 мільйонів гривень. Розвиток спорту та фізичної культури залишається пріоритетами Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. 
 
Довідково. 
Кубок голови Одеської обласної державної адміністрації» розігрується щорічно серед районних команд з метою популяризації футболу, а також спорту і здорового способу життя. Цьогоріч фінальні ігри турніру відбудуться у середині жовтня.
Поделиться статьей в социальных сетях: