>

У Нерубайському в катакомбах постраждав спелеолог

6 березня о 00:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Нерубайське , Біляївського району в катакомбах є потерпілий 1972 р.н. на відстані 1 км від входу.

Через обвал покрівлі між першим та другим ярусами постраждав Владислав Масленко – дуже досвідчений , поважний і сильний спелеолог.

 

Він провалився до затопленого ходу на першому ярусі, а зверху на нього упав великий кусок стіни, в результаті чого він отримав відкритий перелом голені. Рятувальники разом із службами взаємодії , громадських організацій, спелеологів та волонтерів знайшли та транспортували чоловіка з катакомб.

Постраждалому було надано першу медичну допомогу та через дві години винесли на поверхність до карети швидкої допомоги, розширюючи всі вузькі місця та обвали з допомогою лопат та топорів. 


Рятувальники нагадують про правила поводження в катакомбах! Носіть з собою аптечку, додаткове світло, їжу, воду і обов’язково залишайте чіткий контрольний час та локацію. Особливо, коли вирушаєте до катакомб одні. Бережіть себе!

Поделиться статьей в социальных сетях: