>

У Окнах для одиноких пристарілих людей працює спеціальна програма

Спеціальна програма для одиноких пристарілих людей - Окна

Наука стверджує: жити вічно — неможливо, та важливо добитися того, щоб людське життя продовжувалось до природної, а не передчасної смерті. Позбавлення від горя і негараздів, холоду та голоду, відчуття того, що ти потрібний суспільству — ось необхідні вимоги довгого та плідного життя кожної людини. Вік — ворог людини, а якщо вона самотня — ворог подвійний. Та не відчувають себе самотніми в стаціонарному відділенні його мешканці, є до кого обізватись, є з ким поділитися своїми бідами.

Спеціальна програма для одиноких пристарілих людей - Окна - 1В Чорнянське стаціонарне відділення Окнянського району для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Окнянської райдержадміністрації придбано електроплиту, закуплено та роздано підопічним подушки, постільна білизна, жіночі гамаші, спортивні штани, халати, кофти, чоловічі сорочки, теплі шкарпетки.

Живуть тут старенькі великою дружною сім’єю. Деякі з них охоче розповідають про своє життя, хоч і нелегким воно було, а дехто уникає розмови, можливо затаївши в душі образу на свою долю, а може серце крає туга за прожитими роками.

Спеціальна програма для одиноких пристарілих людей - Окна -2

Поделиться статьей в социальных сетях: