>

У правоохоронців області розпочався посилений режим несення служби

МВС- посилений режим несення служби - Одеса

Напередодні роковин трагедії 2 травня на Куликовому полі відбувся об’єднаний стройовий огляд підрозділів правоохоронних органів та техніки. Відсьогодні гарнізон МВС переходить на посилений режим несення служби в регіоні. Близько 2,5 тисяч правоохоронців охоронятимуть громадський порядок в Одеській області під час травневих дат, повідомляє прес-служба ОДА.

МВС- посилений режим несення служби - Одеса - 1

«Спогади про трагічні події чотирирічної давнини не стерлися з пам’яті одеситів та всієї України. Головне питання, яке виникає сьогодні людей — чи буде мир, чи в безпеці знаходяться їх рідні та домівки. Дивлячись на вас, я впевнений, що у безпеці. Впевнений, 2 та 9 травня, а також будь-якого іншого дня, правопорядок буде забезпечено. Жодної картинки для російських ЗМІ — не буде», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

МВС- посилений режим несення служби - Одеса - Максим Степанов

Зазначимо, посилений режим несення служби правоохоронців передбачає додаткове патрулювання, у тому числі, — вночі. Окрім того, в Одеській області діятимуть спеціальні фільтраційні пости на трасах, що ведуть у місто Одеса. А на проблемних ділянках кордону моніторити ситуацію будуть додаткові прикордонні наряди.

МВС- посилений режим несення служби - Одеса - 3

Нагадаємо, 25 квітня в Одеській обласній державній адміністрації під час зустрічі із представниками Консультативної місії Європейського Союзу, громадськості та правоохоронних органів присутні домовилися щодо мирного проведення масових заходів, мирних зібрань та вираження власних поглядів у межах закону. Також учасники заходу домовилися провести повторну зустріч вже після 9-го травня.

МВС- посилений режим несення служби - Одеса - 4

Поделиться статьей в социальных сетях: