>

У Роздільній відбулися змагання з дзюдо пам’яті Героя АТО «Кіборга» Сергія Іщенко

змагання відкритої першості Одеської області з дзюдо серед юнаків та дівчат - Роздільна

27 січня 2018 році в м. Роздільна відбулися змагання відкритої першості Одеської області з дзюдо серед юнаків та дівчат пам’яті Героя АТО «Кіборга» Сергія Іщенко.

змагання з дзюдо пам’яті Героя АТО «Кіборга» Сергія Іщенко

Роздільнянська громада так висловилася із цього приводу (писав сусід Сергія):

«20 січня минуло три роки як пішов з життя наш земляк Герой-«Кіборг» Сергій Іщенко. Він був серед останніх захисників Донецького аеропорту і загинув після другого підриву…

Чи міг він залишитись живим? Можливо міг. До них з боєм прорвались декілька БТРів, щоб вивезти їх, але хлопці вирішили по свому. Вони відправили поранених. Сергій завантажив на броню свого, важко пораненого товариша, а сам залишився. Мабуть вони розуміли, що це їх останній бій. Не могли не розуміти. Ми не знаємо про що думав Сергій в останні години свого життя, але я точно знаю, що він сказав матері та дружині, коли отримав повістку: «…А хто, коли не я?». І пішов. Він і на ротацію в ДАП пішов в найважчий період його оборони, коли, мабуть, тільки генерали не знали що він приречений…

Маленьке місто Роздільна. Тут багато, хто його знав, знав його батька, знає його матір. Про нього згадують вихователі дитячого садка, вчителі школи в якій він вчився. Тут живуть його друзі, однокласники.

За майже чотири роки війни ми почали звикати до смертей. І це жахливо. Ми черствіємо. Ми починаємо забувати кому ми маємо бути вдячні за те, що ми живі, що у нас не рвуться міни та снаряди, не свистять кулі над головою.

Тому, з метою увічнення пам’яті Сергія Іщенка, ми, ГО «ГРОМАДА РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ» звернулись до районної державної адміністрації з ініціативою найменувати іменем Сергія Іщенка школу, в якій він вчився – НВК школа-гімназія №1.»

У змаганнях прийняли участь команди Роздільнянського, Любашівського, Ширяївського, Великомихайлівського та Окнянського районів. Всього 74 спортсмени, які змагалися у 12 вагових категоріях.

змагання відкритої першості Одеської області з дзюдо серед юнаків та дівчат - Роздільна - 01

Вихованці відділення дзюдо Окнянської ДЮСШ продемонстрували непоганий рівень підготовки та здобули шість третіх та два других місця. Треті місця здобули: Кричун Олександр, Довгань Анатолій, Кацель Артур, Плугутарчук Дмитро, Кедик Максим, Олянський Юрій, другі місця — Брага Станіслав, Олянський Михайло.

змагання відкритої першості Одеської області з дзюдо серед юнаків та дівчат - Роздільна - 02

Поделиться статьей в социальных сетях: