>

У Роздільній відкривається молодіжний військово-патріотичний табір

Останніми роками, та взагалі за роки незалежності держава, суспільство багато втратили, позбавивши молодь військово-патріотичного виховання. Мабуть підігруючи чиїмсь побоюванням  за кордоном про підвищену загальну мілітаризацію навіть із шкільної програми виключили одну годину на тиждень першовійськової підготовки старшикласників.

 

 

2

 

Прийнявши довгострокову стратегію переходу до професійного війська влада здається ігнорувала священий обовязок кожного захищати свою Вітчизну, свою землю, своїх рідних і близьких. Та на щастя це добре розуміють наші громадяни і особливо молодь. Ми спостерігаємо величезний сплеск патріотичних емоцій сьогодні у дітей навіть наймолодшого віку, хлопчиків і дівчаток, і їх неабиякий інтерес до військової справи, повідомляє представник МДО «Депутатський контроль» у Роздільній.

 

3

   Завдячуючи безмірному ентузіазму, незгасаючій енергії місцевого громадського діяча, волонтера і палкого патріота Василенка В.М. у Роздільнянському районі у Міжнародний День захисту дітей, що досить символічно, розпочинає  роботу своєрідний дитячо-юнацький військовий підрозділ.
4
 Військово-патріотичний табір «Український Опір» відкривається в на території колишньоїї військової частини членами громадської організації «Громада Роздільнянщини», волонтерами, просто не байдужими людьми.
Мальовнича територія табору заповнена зеленню, квітами, пташиним співом, забезпечує прохолоду в спекотніі дні, створює атмосферу комфорту та відчуття єднання з природою, що ніяк не заважає військовій службі та військовому вишколу курсантів.
Поделиться статьей в социальных сетях: