>

У Роздільній викинули новонароджене немовля

викинули новонароджене немовля

Вчора ввечері до Роздільнянського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що він знайшов у недобудованому будинку пакунок із немовлям. На місце події виїхали правоохоронці та лікарі, які негайно доставили дитину у медичний заклад. За попередніми висновками медиків встановлено, що хлопчик народився за кілька годин, про що свідчить наявність пуповини.

В ході першочергових оперативно-слідчих заходів було встановлено особу породіллі. Нею виявилися 36-річна місцева мешканка. Також встановлено, що жінка має ще трьох малолітніх дітей. В поле зору правоохоронців родина не потрапляла та на обліку не перебувала.

В теперішній час поліцейськими встановлюються обставини та причини, які змусили жінку до даного вчинку, після чого буде прийнято процесуальне рішення.

Малюк перебуває під наглядом лікарів. Працівники поліції запропонували допомогу для придбання медичних препаратів, проте, за висновками лікарів, його життю та здоров’ю загроз не має, повідомляє відділ комунікації поліції в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: