>

У Роздільнянському районі люди збираються перекрити дорогу, аби протестувати проти результатів місцевих виборів

Вибори простими у нас не бувають.  Обурені чисельними порушеннями під час виборів сільського голови 4 грудня мешканці с. Новоукраїнка Роздільнянського району погрожують перекрити автошляхи.

«Складається враження, що починають потрохи люди прокидатися, адже якщо зараз ще закривати на це очі, то ми ніколи не покінчимо із фальсифікаціями», — коментує кореспондент «Народної думки».

   При цьому, дивує позиція правоохоронних органів. Після отримання від суб`єктів виборчого процесу звернення про вчинення протиправних дій, від них немає жодної реакції. Правоохоронники не провели жодної перевірки названих фактів, матеріали якимось чином просто списали і навіть не повідомили про це заявників. Про яку довіру до нової нацполіції може йти мова?  Таким чином дискримінується здорова ідея реформування системи.

    Відповідно до ч. 1 ст.214 Кримінального процесуального кодексу України правоохоронець невідкладно, не пізніше 24 годин, зобов’язаний (наголошую-зобов`язаний) внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Іншого не дано. А порушення серйозні, терміни для оскарження короткі і бідкаються селяни, мовляв нема без грошей до кого звернутися.

     Та, як обіцяли поборники правди, вони не здаватимуться. Сторона кандидата Борщевської К. О. , яку підтримували всі здорові сили, звернулася з позовом до суду. Вже відбулося перше засідання. Поки територіально-виборчою комісією результати не встановлені і говорити про переможця чи оскарження результатів голосування зарано.

    Про подальший перебіг подій інформуватимемо як завжди першими.

Поделиться статьей в социальных сетях: