>

У Роздільнянському районі результати виборів знову обурили народ, через те, що комісія не встояла перед натиском реваншистських сил

.

Вчора пізно увечері в с. Новоукраїнка Роздільнянського району сільська виборча комісія відповідно до рішення Роздільнянського районного суду скасувала своє рішення про визнання виборів сільського голови такими, що не відбулися.

Через те, що у попередньому рішенні були допущені чисельні похибки та неточності, викладені у протоколі, суд постановив провести нове засідання і винести рішення.

Подібний крок із боку суду був цілком очікуваним, у ньому не йшлося про зобов’язання прийняття конкретного рішення, а лише говорилося про те, аби повторно провести засідання, і повторно прийняти рішення у відповідності до ст. 85 ЗУ «Про місцеві вибори».

Та виявилося, що повторне рішення комісії діаметрально протилежне попередньому. Одноголосно члени комісії проголосували за визнання обраним представника «Опоблоку» Драгана В.М. Ймовірно це обумовлено шаленим тиском на членів комісії представниками, депутатами цієї політичної сили.

Одіозний голова роздільнянської райради Фелікс Сігал і цього разу прибув на засідання комісії, але був чемно видворений із сільради активістами та все ж поліцейський наряд викликав. Каже, що його політичну силу цей кандидат також не влаштовує, але «опоблок» будь-якою ціною має ці вибори виграти, програти просто не має права. Мабуть тому, що на підкупи більше грошей не виділять його високопоставлені партійні патрони, і «широку підтримку мас» треба показати.

Більшість громадян таке рішення комісії обурило, сьогодні вони обговорюють його, радяться і кажуть, що » гречаного» голову до роботи не допустять. Будуть діяти чітко до вимог чинного законодавства і усе залежить від злагодженості їх дій та наполегливості.

Із огляду на це, кореспондент «Народної думки» слідкує за розвитком подій і всіляко допомагає у здобутті перемоги правди.

Поделиться статьей в социальных сетях: