>

У Сараті громадські заклади району перевірять на безпеку

правила безпеки - перевірка закладів - Сарата

21 вересня 2017 року в.о. голови райдержадміністрації Переправка Ю.П. спільно з начальником Саратського районного сектору ГУ ДСНС в Одеській області Клімовим А.І. провели нараду з керівниками та відповідальними фахівцями Саратської ЦРЛ, Саратського РЦ ПСМД, управління освіти райдержадміністрації, Великорибальського психоневрологічного будинку-інтернату та Михайлівської спеціальної школи-інтернату.

В ході наради Клімов А.І. повідомив, що у зв’язку з трагедією в дитячому таборі «Вікторія», урядом призупинено мораторій на перевірки громадських закладів в Україні та доручено провести перевірки цих закладів на предмет дотримання правил безпеки.

Так, в Одеській області протягом жовтня-грудня поточного року будуть проводитися перевірки закладів охорони здоров’я, закладів освіти, дитячих дошкільних закладів, закладів з перебуванням інвалідів та нічним перебуванням людей. До перевірок разом з фахівцями служби з надзвичайних ситуацій також будуть залучатися громадські активісти.

Клімов А.І. довів до відома керівників зазначених закладів графік перевірок та звернув увагу на дотримання вимог щодо стану пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, порядку проведення інструктажів з техніки безпеки, відпрацюваннях планів евакуації, інших питаннях безпеки та цивільного захисту населення, повідомляє Саратська РДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: