>

У Сараті представлена фотовиставка учасника АТО Віктора Кравченка

У Сараті 21 листопада 2018 року в районному будинку культури була представлена фотовиставка учасника АТО Віктора Кравченка.
Також до уваги присутніх було запропоновано перегляд документального фільму «Революція гідності» про події, що відбувалися на Євромайдані під час Революції гідності, повідомляє Саратська РДА.
Фільм відтворює хронологію мітингу Євромайдану, щоб ми ще раз могли згадати мету, з якою люди вийшли на вулиці. «Революція гідності» — це спроба пояснити, як мирний мітинг перейшов у збройне протистояння, та які жертви довелось покласти на вівтар революції. «Мотив», «Мета», «Протистояння», «Самопожертва» – окремі епізоди фільму відтворюють загальну картину подій з 29 листопада до 22 лютого. Завершальний блок заглядає наперед, у «Майбутнє» і пробує осмислити, що нас чекає далі.
Серед тих, хто говорить у фільмі «Революція гідності» – предстоятелі УГКЦ Святослав Шевчук і УПЦ (КП) Філарет, Ніна Матвієнко, Мирон Маркевич, Оксана Забужко, Ольга Богомолець, Андрій Курков та Святослав Вакарчук.
В залі були присутні керівник апарату РДА Кімліченко Л.В., працівники райдержадміністрації, військовослужбовці військових частин, що дислокуються на території смт. Сарата, школярі, мешканці Сарати та району.

Поделиться статьей в социальных сетях: