>

У Сараті розчистили всі дороги

Станом на 10 січня 2017 року в Саратському районі розчищено всі дороги районного сполучення та всередині населених пунктів, відновлено проїзд на ділянках доріг обласного значення М15 і Т16.

Як повідомив голова Саратської РДА Михайло Лев, активно долучилися до цієї роботи дорожні, комунальні служби, військові частини, базові господарства, приватні підприємства. Всього для розчищення доріг було задіяно 29 одиниць техніки (бульдозери, навантажувачі, автогрейдери, трактори).
«Роботи з ліквідації наслідків складник погодних умов тривали протягом всіх вихідних. В райдержадміністрації був організований штаб оперативного реагування, відкриті «гарячі» телефонні лінії. Бригадами Саратскої РЕМ було оперативно відремонтовано часткові пошкодження електромереж, які стали 6-7 січня в с.Сергіївка, Кулевча, Крива Балка, Успенівка, Міняйлівка та відновлено електропостачання в зазначених населених пунктах, — написав він на своїй сторінці у Фейсбук. —
Протягом 6-7 січня на території району було вилучено зі снігового полону близько 60 автомобілів, врятовано 132 особи, з них 8 дітей. Саратська районна державна адміністрація висловлює велику подяку керівникам всіх підприємств та організацій, приватним особам, які долучилися до ліквідації наслідків стихії».

Поделиться статьей в социальных сетях: