>

У Сараті відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства

16 листопада 2018 року в районному будинку культури відбулися урочисті збори святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства України, повідомляє Саратська РДА.
Аграрний сектор є основою економіки Саратського району. Тому, візначив у вітальній промові голова Сараської райдержадміністрації Лобан А.А., для громад Саратщини День працівників сільського господарства, можна вважати своєрідним днем економічної незалежності.

Традиційно Саратський район є лідером серед районів області за показниками збору врожаю та розвитку галузі розвитку агропромислового комплексу в цілому. По урожайності та по валовому намолоту ранніх зернових колосових та зернобобових культур цього року Саратський район зайняв перше місце серед районів Одеської області. У поточному році всіма категоріями господарств зібрано 278427 тонн зерна ранніх зернових колосових та зернобобових культур з площі 54842 га при середній урожайності 50,8 цнт/га. Гарні показники продемонстрували господарства району і по збору пізніх культур.

 


Вітаючи аграріїв, голова Саратської районної державної адміністрації А.А. Лобан та голова районної ради Ю.П. Переправка відзначили величезну роль та особистий внесок кожного сільгосппрацівника у розвиток економіки району, підвищення продовольчої безпеки держави та забезпечення лідируючих позицій у сільськогосподарському виробництві в Одеській області. Побажали щастя та благополуччя, досягнення нових висот у своїй нелегкій праці, родинного затишку та мирного неба.
Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації та районної ради керівникам агроформувань оголошено подяки. Подяки також було оголошено ветеранам галузі сільського господарства.

Кращим сільгосппрацівникам було вручено відзнаки голови районної державної адміністрації – іменні годинники. Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради в номінаціях «Кращий працівник» по професії було нагороджено велику групу працівників різних агропідприємств району.
Керівникам — переможцям жнив 2018 вручено короваї з пшениці врожаю 2018 року та відзнаки: за І місце — СФГ «Нива», за ІІ місце – СВК «Дружба», за ІІІ місце – ТОВ «Ройлянка».

Сільських трудівників також привітав голова профспілки працівників агропромислового комплексу Саратського району А.Г. Волощук та вручив Почесні відзнаки та Почесні грамоти і грошові премії профспілки окремим працівникам АПК району.
Учасників зборів у концертній програмі запальними молдавськими танцями, веселими піснями вітали: учасниці народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Українські вечорниці» (БК с. Плахтіївка), учасники народного ансамблю пісні і танцю «Мерцішор», народного сімейного вокально-інструментального ансамблю «Сирбу-Плачинта» та вокальний ансамбль «Сперанса» (БК с.Новоселівка); мелодійними та колоритними піснями – народний чоловічий вокальний ансамбль української народної пісні «Чумацький шлях» та народний жіночий вокальний ансамбль «Сузір’я» (БК с.Михайлівка); жвавий танок «Перениця» для глядачів виконав народний ансамбль танцю «Амазонки», ліричну пісню – тріо «Любисток» (БК культури с.Плахтіївка); вокальний ансамбль «Гергана» (БК с.Кулевча); а також порадували глядачів талановитим співом солісти Андрій Нейчев, Анастасія Кімуржі, Юрій Плачинта, Марія Дергач.

Поделиться статьей в социальных сетях: