>

У Сараті визначали, кому надати допомогу

соціальні виплати - допомога - Саратська РДА

У Сараті 20 червня 2018 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання\перебування.

В роботі комісії, яку очолює заступник голови райдержадміністрації Рузанкіна В.В., взяли учать начальник управління соціального захисту населення РДА Голубчик Т.І. (заступник голови комісії); головний державний соціальний інспектор УСЗН РДА Бодюл Е.В. (секретар комісії) та члени комісії: начальник відділу з призначення та виплати пенсій управління пенсійного фонду України в Саратському районі Одеської області Котелевська М.А., заступник начальника відділу надання соціальних послуг Саратської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Желєзняк С.І.

На розгляд членам комісії було винесено осіб, згідно подання управління соціального захисту населення для прийняття рішення щодо призначення (відновлення) та припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання\перебування, про що складено відповідні акти обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей. Водночас оголошена додаткова інформація про період перебування на обліку та види виплат, на які претендують заявники.

За результатами розгляду комісія вирішила:

  • призначити (відновити) соціальні виплати двом внутрішньо переміщеним особам;
  • припинити соціальні виплати одній внутрішньо переміщеній особі, згідно Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат, затвердженого постановою КМУ №365, повідомляє Саратська РДА.
Поделиться статьей в социальных сетях: