>

У Сараті впевнені: «Не виховуйте дітей – виховуйте себе»

В Англії є старовинна приказка: “Не виховуйте дітей – виховуйте себе. А діти все одно будуть схожі на вас”.

З цією метою фахівці Саратського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Ірина Подуст  та Меланія Албеско, спільно з представниками Саратського ССД та Саратського РЦСССДМ для підоблікових, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції провели дискусію з переглядом відеороликів«Діти бачать-діти роблять».,  повідомляє у Фейсбук відділ зв’язків із громадськістю Саратської райдержадміністрації.

Кожен з нас неоднарозово повторював таку фразу: «Я тобі скільки разів говорив, так не роби«, але дитина наполегливо повторює одну й ту ж помилку. Що це, нерозуміння дитини або дух протиріччя. Це перш за все наші дії, які дитина відтворює майже підсвідомо.

 

с2 

— Спостерігаючи за грою дитини, ми дивимося на себе з боку. А значить, нам самим потрібно бути гранично обережними і уважними, знаючи, що наші дії дитина може відтворити з точністю до найдрібніших деталей.
Найкращий спосіб навчання дітей є власний приклад. І якщо ми завжди уважні до своєї власної поведінки та безпеки, то і наша дитина буде повторювати ці ж дії, — підкреслює фахівець Саратського РВ КВІ Ірина Подуст.

 

с3

 

 

 

 

Поделиться статьей в социальных сетях: