>

У Сараті вшанували пам’ять нашого земляка–прикордонника Дмитра Сирбу, який чотири роки тому загинув на російсько-українській війні

11 липня минула четверта річниця з дня трагічної загибелі на сході України нашого земляка–прикордонника із Сарати Дмитра Сирбу. Час минає та не лікує біль від втрати сина, брата, друга, вірного товариша, побратима. Вшанувати пам’ять нашого героя  зібралися військовослужбовці, волонтери, ветерани АТО, керівництво та працівники райдержадміністрації, районної та селищної рад, мешканці Сарати, Новоселівки та інших сіл району, повідомляє Саратська РДА.


11 липня 2014 року в районі села Зеленопілля Луганської області біля 4:30 годин ранку російсько-терористичні угрупування обстріляли з реактивної системи залпового вогню «Град» базовий табір українських військових. У результаті обстрілу загинуло 29 військовослужбовців Збройних Сил України та 6 військовослужбовців Державної прикордонної служби України, серед них і солдат Дмитро Сирбу.


«Йому назавжди залишиться 20 років. Він загинув у тому віці, коли молоді люди мріють про майбутнє і будують плани на життя. Дмитро мріяв стати офіцером прикордонної служби, бути професійним військовим і захищати кордони своєї держави. Тому не роздумуючи, у числі перших пішов боронити Україну у перші місяці російської агресії… Ця навала триває і сьогодні, за довгі чотири роки загинули тисячі кращих синів та дочок України. До сьогодні тривають ці жертви. Та завдяки їм — загиблим та тим, хто продовжує відстоювати нашу землю, Україна вистояла, і ми живемо під мирним небом, вирощуємо хліб, ростимо дітей і маємо свою державу. Дмитро загинув, але він живий у пам’яті людей і виховує своїм прикладом справжніх патріотів України. Бо немає більшої честі і подвигу ніж віддати життя за батьківщину». 


Про це говорили у своїх виступах голова районної ради Переправка Ю.П.., керівник апарату райдержадміністрації Кімліченко Л.В., волонтери і громадські активісти Ротар В.В. та Райнов Б. І., голова Новоселівської сільської ради Тетю Г. П., голова Саратської районної організації ветеранів України Сапунов І. Ф. 


Учасники траурного мітинга принесли ківти до меморіальної дошки та на могилу Героя України Дмитра Сирбу, висловили щирі співчуття і разом з тим слова поваги і захоплення стійкістю, силою духу та патріотизмом батьків Дмитра, які виховали свого сина справжніми чоловіком та патріотом


Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати учасники зустрічі вшанували пам’ять Дмитра Сирбу та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання. Вічна пам’ять і слава героям!

Поделиться статьей в социальных сетях: