>

У Саратському районі ситуація на дорогах стабільна, пункти обігріву працюють

пункти обігріву працюють

Внаслідок ускладнення погодних умов – хуртовини 28 лютого в Саратському районі сталися відключення електроенергії у 5-ти населених пунктах – Надежда, Мирнопілля, Успенівка, Світлодолинське, Михайлівка. Силами аварійних бригад Саратського РЕМ на ранок 1 березня було оперативно відновлено електроживлення с. Успенівка та Надежда. Протягом дня планується завершити відновлювальні роботи в Мирнопіллі Світлодолинському та Михайлівці, повідомляє Саратська РДА.

Ситуація на дорогах стабільна. На 117км (смт Сарата) траси М-15 Одеса-Рені облаштовано пункт відстою автотранспорту, Саратським РС ГУ ДСНС розгорнуто пункт обігріву (намет) з наданням водіям чаю та харчування, в якому протягом доби надано допомога 11 особам. Також у стаціонарному пункті обігріву — в Саратському РБК надано допомогу 17 особам.

На дорогах загального користування державного та місцевого значення для розчистки залучена техніка філії Саратської ДЕД «Облавтодору» та техніка фермерських та базових господарств згідно з графіком:

– Філія «Саратська ДЕД» Одеський облавтодор Траса М-15 Одеса-Рені

— СВК “Дружба” – Зорянська с/р Траса М-15 Одеса-Рені

– СФГ “Балкани” – Михайлівська с/р Траса М-15 Одеса-Рені

– СВК “Сергіївка” – Сергіївська с/р О162235 Забари-Успенівка- Колісне

– ТОВ “Успенівське” – Успенівська с/р О162235 Забари-Успенівка- Колісне

– ТДВ «Мирний» – Т-16-44 Старосілья-Миняйлівка- Фараонівка

– СФГ “Нива” – Ярославська с/р Траса М-15 Одеса-Рені

– СВК “Південий»” – С162201 Сарата – Світлодолинське-Введенка

– СВК «Прогрес» – Траса М-15 Одеса-Рені

– СВК «Победа» – Т-16-27 Новоселівка

На даний час Траса М-15 Одеса-Рені в межах Саратського району та більшість місцевих доріг перебувають в проїздному стані.

Керівництво Саратської райдержадміністрації та Саратської районної ради висловлюють вдячність за співпрацю керівникам та працівникам всіх задіяних служб та підприємств району.

Поделиться статьей в социальных сетях: