>

У Сараті відбулося спортивне свято до Дня фізичної культури та спорту

8 вересня 2018 року на районному спортивному комплексі у Сараті відбулося спортивне свято до Дня фізичної культури та спорту, організаторами якого виступили Саратська райдержадмінстарція Саратська районна рада та районна рада ФСТ «Колос».
На урочистому відкритті заходу зі святом присутніх привітали голова райдержадміністрації Лобан А.А. та голова районної ради Перправка Ю.П., повыдомляэ Саратська РДА.
Саратський район є одним із лідерів області щодо розвитку фізичноїкультури та спорту. Спортсмени Саратщини з року в рік демонструють високі досягнення та здобувають призові місця у різного рівня змаганнях. Як відзначив у своєму виступі голова РДА Лобан А.А., розвиток фізичної культури та спорту в Саратському районі – є одним з пріоритетів роботи районної держадміністрації.

 


«Велика увага приділяється створенню матеріальної-технічної бази для спортивних зайнять в районі. На сьогодні завершується ремонт спортивного залу у Долинці, будується спортивна зала у Ройлянці, закладено кошти на проектно–кошторисну документацію з будівництва спортивної зали в Успенівці. На наступний рік заплановано ремонт спортзалу у Новоселівці. У жовтні поточного року буде проведено тендер на будівництво сучасного стадіону в селі Зоря. Все це ми робимо для того, щоб популяризувати масовий фізкультурний рух в районі, а спортсмени нашого району досягали нових перемог», — додав Антон Лобан.


В ході урочистої частини керівники району відзначили грамотами райдержадміністрації та районної ради спортсменів. тренерів, ветеранів фізичної культури та спорту, меценатів. Кубками управління освіти, молоді та спорту були відзначені переможці районних спортивних змагань. Перед присутніми виступили і дитячі творчі колективи району.
Далі програму свята продовжили спортивні змагання серед спортивних команд сіл Саратського району з міні-футболу, волейболу, легкоатлетичного кроссу, вільної боротьби, перетягування канату, підняття гирі, армрестлінгу та сімейної естафети «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

 

За результатами змагань переможці були відзначені дипломами кубками, медалями та грошовими преміями від голови РДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: