>

У Саврані команди у грі «Що? Де? Коли?» з’ясовували, хто кращий

Гра «Що? Де? Коли?» - ІІІ тур - Саврань

Відбувся ІІІ тур районного відкритого чемпіонату з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», який проходив в привітному та затишному молодіжному кафе Савранського професійно-технічного аграрного училища. В грі прийняли участь команди загальноосвітніх шкіл району, сільських рад, райдержадміністрації, молодіжного центру та професійного училища.

За результатами 4-х турів гри найбільшу однакову кількість балів набрали команди Савранського професійно-технічного аграрного училища та молодіжного центру «Нове покоління». Переможцями ІІІ туру районних змагань з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» з урахуванням результатів двух нульових запитань стала команда молодіжного центру «Нове покоління» .

Волонтер Корпусу Миру США в Україні Роберт Фресенієс, який працює в Савранському районі майже півроку приймав участь у грі в складі команди молодіжного центру.

Позитивну ауру та затишну домашню атмосферу, як за звичай створили господарі свята — учні Савранського ПТАУ, що навчаються за професією «кухар; пекар», пригостивши усіх учасників та вболівальників смачною власною випічкою та чаєм.

Поделиться статьей в социальных сетях: