>

У Саврані продемонстрували, як утилізація може стати мистецтвом (фото)

Мистецька утилізація - Саврань

Людині для задоволення життєвих потреб необхідний одяг, їжа та дах над головою. Однак з покоління в покоління первинні потреби доповнюються вторинними і не завжди потрібними атрибутами. Міста обростають звалищами відходів наших забаганок.

З метою активізації просвітницької роботи з питань охорони довкілля, формування екологічної культури серед учнів, виховування любові до природи; розвитку акторських здібностей та художньо — естетичних смаків, у Савранській ЗОШ відбувся захід екологічно-естетичного спрямування «Мистецькій утилізації підлягає практично все…».

Екологічний фестиваль проводився серед учнів середньої і старшої школи. У фестивалі взяло участь близько двох десятків класних колективів, які своїми презентаціями запропонували зазирнути вглиб екологічних проблем і разом пошукати їх вирішення. На святі були присутні батьки, педагоги школи. Дівчата та хлопці у гарних фантазійних вбраннях із вторинної сировини продемонстрували здатність створювати красу із звичайних речей, даючи їм друге життя.

Всі моделі виготовлені із побутових відходів та підручних матеріалів. Кожен клас готувався ретельно до цього показу і учні зачарували всіх неповторністю, новизною та оригінальністю представлених моделей. А це були вечірні сукні та аксесуари з газет, дисків, журналів, з сміттєвих пакетів, з пакетів з-під соку, старих джинсів та інших матеріалів вторинної сировини.

Суддям було дуже важко визначитися з переможцями, але все ж таки за підсумками конкурсу, найкращі моделі презентували учні Кучеренко Ліза і Ванесян Діана (5 В), Шатайло Анастасія (6 Б), Гуцол Наталія (5 Б), Дідова Інна (5 А). В ході показу учнівських мод діти впевнились, що багатьом речам можна знайти повторне застосування. Вторинна переробка дає змогу зупинити ріст сміттєвих звалищ, великі розміри яких негативно впливають на стан довкілля і здоров’я людей.

Поделиться статьей в социальных сетях: