>

У Саврані провели семінар із правової допомоги

правова допомога - прийом громадян

В рамках реалізації проекту «Подолання селянської земельної цивільно-правової прірви» працівники Савранського Бюро правової допомоги Вадим Гречаний та Олена Шавловська провели  прийом громадян  в Савранському районному центрі зайнятості.

Серед питань, що турбували громадян, були питання соціального захисту, оформлення права власності на земельну ділянку, виділення земельних ділянок в безоплатне користування, порядок оформлення права на спадщину та реєстрація спадкового майна, укладання договору оренди земельної ділянки (паю),  укладання договору — купівлі продажу будинку, порядок розгляду звернень громадян, отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Керівництвом центру зайнятості було запрошено взяти участь у профінформаційному семінарі для 23 безробітних на тему «Легальна зайнятість», який проводила провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Інна Сакалюк. В рамках семінару учасникам було надано інформацію про роботу відділу «Савранське бюро правової допомоги», його місцезнаходження та режим роботи, надано інформацію про основні завдання та функції бюро, порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Крім того учасникам семінару було надано загальну інформацію про порядок укладання трудового договору та підстави його розірвання, режиму роботи та оплати праці, порядку вирішення трудових спорів. Наголошено на необхідності офіційного працевлаштування та негативних наслідків нелегальної зайнятості для найманого працівника.

Поделиться статьей в социальных сетях: