>

У Саврані відбулась «Ярмарка професій»

Ярмарка професій - Савранський районний центр зайнятості

В Савранському районному центрі зайнятості 4 листопада в рамках проведення загально обласних профорієнтаційних заходів відбулася «Ярмарка професій», присвячена професійному святу працівників соціальної сфери.

До участі в заході було запрошено учнів ДНЗ «Савранське професійно-технічне аграрне училище».

Ярмарку провели, аби популяризувати соціальні послуги та захист людей від безробіття та ознайоми їх із суттю професій, сприяти творчому становленню і розвитку учнівської молоді.

Під час ярмарки провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг І. Сакалюк було надано інформацію про послуги, які має Державна служба зайнятості, про професії, що користуються попитом на місцевому та регіональному ринку праці. Було зроблено огляд професій, за якими здійснює навчання служба зайнятості. Ознайомилися з професійно-технічними навчальними закладами регіону та центрами ЦПТО ДСЗ. Переглядали презентації професій, які стосуються сфери соціальних послуг. З цікавістю учні розглядали інформаційні стенди, а також всі бажаючі отримали брошури та буклети.

Також, користуючись нагодою, Савранський районний центр зайнятості щиро вітає з професійним святом усіх працівників соціальної сфери – представників однієї із самих гуманних професій, яка потребує доброго, чуйного серця, благородної душі, самовідданості та великого бажання підтримати тих, кому потрібна допомога.

Поделиться статьей в социальных сетях: