>

У Саврані змагалися «Козаки» та «Патріоти»

Військово-патріотичні змагання - Саврань

До Дня Збройних Сил України в спортивному залі Савранського професійно-технічного аграрного училища були проведені військово-патріотичні змагання між командами учнів училища — «Козаки» та «Патріоти».

Організували та провели виховний захід викладач Захисту Вітчизни Владислав Мерзляк та викладач фізкультури Вадим Бондаренко. В різноманітних конкурсах учні показали гарну підготовку та вміння діяти згуртовано однією командою.

«Гарантом національної безпеки, державного суверенітету, політичної незалежності та збереження територіальної цілісності є Збройні Сили України. Збройні Сили є необхідним атрибутом держави, головна мета яких — захистити Україну», — кажуть учасники змагань.

Сьогодні строкова військова служба відповідно до Конституції та Закону України «Про загальний військовий обов’язок» є почесним обов’язком кожного громадянина (чоловічої статі). Хоча, потрібно зауважити, що багато службових посад в армії займають жінки і їх кількість з кожним роком зростає. Тому це свято стосується всіх — це свято України.

Поделиться статьей в социальных сетях: