>

У суботу відбудеться святковий ярмарок «Скарби Одещини»

святковий ярмарок «Скарби Одещини»

Голова обласної державної адміністрації Максим Степанов запрошує усіх мешканців та гостей регіону разом відсвяткувати 86-й день народження Одеської області. В суботу, 3 березня, на проспекті Шевченка, 4, представлять усе гастрономічне та культурне розмаїття регіону. Ярмарок «Скарби Одещини» здивує найсмачнішими стравами, майстер-класами та конкурсами від 26 районів Одеської області.

«Впевнений, святкування дня народження області має бути особливим. Саме тому, замість традиційних привітань у театрі, ми вирішили зробити такий ярмарок біля будівлі Одеської облдержадміністрації. Враховуючи погоду, буде збудовано великий намет, там проходитимуть конкурси, національні замальовки і буде розміщуватися зона фуд-корту, аби було затишно. Всіх дуже запрошую, адже в одному місці буде представлено усе різноманіття нашої культури, кухні від усіх без виключення районів. Одеська область дійсно унікальна та фантастична! На ярмарку буде багато заходів: починаючи від кулінарних конкурсів, завершуючи майстер-класами, де діти зможуть освоїти ті чи інші ремесла. Це буде яскраво та дуже смачно!» – підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, 27 лютого Одеська область відзначала 86-й день народження. На честь свята відбудеться ярмарок «Скарби Одещини». Для гостей готують смачні страви та різноманітні майстер-класи: від гончарства до карбування монет. Також протягом ярмарку відбудуться театралізоване дефіле, поросячі перегони, батл голубців та інші конкурси і розваги.

Початок заходу заплановано на 3 березня, 10:00, за адресою: проспект Шевченка, 4. Офіційне відкриття — о 12.00.

Поделиться статьей в социальных сетях: