>

У Татарбунарах будівлю училища одягли у вишиванку

Татарбунарське професійно-технічно аграрне училище дещо змінило свій зовнішній вигляд. Мова йде не про будівельні чи ремонтні роботи. Цього разу творчість взяла верх. Надія Кабак − викладач спецдисциплін будівельного профілю і за сумісництвом заступник директора з навчально-виховної роботи училища запропонувала освіжити та покращити зовнішній вигляд училища. Її ідея полягала в тому, щоб зобразити на одній із стін будівлі училища орнамент вишиванки.

Училище у вишиванці - Татарбунари - 1

У травні протягом кількох днів працівники ТПТАУ Анатолій Ігнатенко, Вадим Кіріяк, Віталій Мукієнко та Григорій Задоєнко трудилися над реалізацію цього задуму. Вони, сказали, що працювати було легко та приємно, адже в першу чергу робота зроблена для дітей.

Ця вишиванка є символом того, що діяльність училища спрямована на національно-патріотичне виховання молоді. У ній присутній зелений та червоний кольори. Зелений несе задоволення i спокій, вiн має такi якості, як наполегливість i витримка, чого в українців не відібрати. Тоді як одним із символічних навантажень червоного кольору є краплі крові, пролитої воїнами за рідну землю.

Цьогорічна урочиста лінійка з приводу святкування Дня вишиванки для училища була особливою. Адже відбувалася на фоні вишиванки.

Училище у вишиванці - Татарбунари - 2

Запропонована ідея досить актуальна для сьогодення України. Варто творити українське, бути гідними продовжувачами традицій наших предків, щоб зберегти самобутню українську культуру.

Єфросинія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: