>

У Татарбунарах літній бібліомайданчик «Бібліотек@ без бар’єрів!» вже працює

літній бібліомайданчик - Татарбунари - бібліотека

Нарешті прийшло таке довгоочікуване і ще, навіть, не дуже спекотне літо! Татарбунарські районні бібліотеки розпочинають роботу на літньому бібліомайданчику «Бібліотек@ без бар’єрів!», який є перспективним простором для креативності, винахідливості та мрійництва. І це неповний перелік всього того, що можна не лише побачити, але й випробувати. Для кого ж діє цей майданчик? Відповідь проста: для всіх, хто прагне відпочивати з журналом, газетою або ж книжкою. Для цього неважливі вік, стать, соціальний статус, професія або освіта. Враховуючи виклики сьогодення, бібліотека намагається використовувати у своїй діяльності сучасні й різноманітні форми роботи, які, завдяки актуальному змісту, творчому підходу здатні привертати до себе увагу населення району, а також залучати нових відвідувачів.

літній бібліомайданчик - Татарбунари - бібліотека - 2

Поет на всі часи

6 червня бібліотекарі організували перший бібліомайданчик до дня народження видатного поета, прозаїка, драматурга Пушкіна О. С., який у далекому 1821 році відвідав наше містечко. Користувачі та перехожі з цікавістю переглядали тематичну виставку «Поет на всі часи», на якій представлені книги та періодичні видання із фондів районних бібліотек. Бібліотекарі пропонували перехожим інформаційні листки з біографією поета та декламувати його вірші, які вони знають напам’ять або ж зачитати з книжок. Діти мали змогу намалювати героїв з казок Пушкіна О.С. та відгадати загадки.

літній бібліомайданчик - Татарбунари - бібліотека - 1

Тож запрошуємо всіх серед буденної рутини виділити час і зазирнути до «читальної зали просто неба», яка працюватиме влітку кожної середи з 10.00 до 12.00 години.

МАЗУР І.В.,
бібліотекар відділу обслуговування Татарбунарської РБ

Поделиться статьей в социальных сетях: