>

У Татарбунарах намагаються створити кишенькову охорону для місцевої влади

16 грудня 2016 року в Татарбунарській міській  раді  відбулося  засідання депутатської спільної комісії,  де  розглядалися    проекти  рішень  наступної  13 сесії VII скликання.
Гарячу  дискусію  визвали  питання «Про  міський  бюджет на 2017 рік», «Про затвердження обсягів  фінансування  програми  «Правопорядок  на 2017 рік», «Про  затвердження  положення  комунальної установи «Колос»», «Про  затвердження  положення  комунальної установи «Кінотеатр м. Татарбунари»», «Про  затвердження положення комунальної  установи  «Міський  шахово – шашковий  клуб ім.. В.М. Максимчука»».
Особливо  зацікавило  депутатів питання  Програми  правопорядок, що  за собою вбачає фінансування  громадського формування  «Козацька Варта — Татарбунари», а саме – незрозумілі люди з незрозумілими  ідеями  і баченням, незрозуміло ким  вибрані і для чого. Постає питання для чого меру міста  потрібна «кишенькова охорона  структура», яка  має  право  застосовувати спецзасоби.
Чи наша  поліція не виконує свої функції та обов’язки? Чому  громада повинна  платити зі  свого карману незрозумілому громадському  формуванню 46 тисяч на рік, хоча по Закону України «Про участь  громадян в громадських формуваннях» всі громадські формування створюються на безоплатній  основі. Чому не запитали  мешканців  міста, чи потрібне таке  охоронне громадське  формування за їхній рахунок?!
tatarbunary-2«Сепаратиські  погляди  осіб, які входять в список  «Козацька Варта — Татарбунари», знайомі  багатьом  мешканцям  міста. Так, чому  ними не зацікавилося СБУ чи правоохоронні органи. Чи тому, що більшість із списку це бувші працівники «цих органів»?», — кажуть прогресині депутати.
Ще одне із цікавих питань – це створення нових  «старих»  комунальних  установ, які дадуть  можливість меру особисто  приймати  і звільняти керівників без  погодження  ради і громади. Роздутий штат міської ради, новостворені комунальні установи та громадське охоронне формування  говорить про початок  узурпації влади в місті головою Татарбунарської міської ради Глущенком А.П. та  секретарем  виконкому Коваль Л.В.
Численні  пропозиції депутатів Плити В.В., Гажийського В.В., Носаченка В.П., Рацького Д.Г., Пушкова С.Л.,  вписати в положення що міська рада, а саме те, що депутати – затверджують і звільняють керівників комунальних установ, узгоджують штатний розпис, тому що ці установи не є прибутковими і фінансуються за рахунок  громади, а саме з  гаманця кожного громадянина міста Татарбунари, визвали невдоволення  деяких депутатів і самого голови.
А саме, Гусаренка  М.Л.,  Кошельник Т.І., яка називає громадян та підприємців міста «людишками», до, яких не потрібно дослуховуватися. Коли зрозуміє покоління людей, що працювати  потрібно для громади, а не для себе і мера? Її робота в районній раді, як депутата шести скликань та таких же депутатів, як Кошельник Т.Г. показала – що ми залишилися без районну.
«Тому, запрошуємо, кожного не байдужого громадянина  міста 20 грудня 2016 року в 14.00 прийти на сесію Татарбунарської міської ради і висловити свою думку. Доля нашого міста в наших руках!», —  кажуть депутати, які не згодні із неправильними рішеннями.
Поделиться статьей в социальных сетях: