>

У Татарбунарах народні депутати поспілкувалися із мешканцями міста

Народні депутати України - зустріч - Татарбунари

У Татарбунари 27-го травня завітали народні депутати України VIII скликання Оксана Сироїд та Ірина Подоляк. Кожний бажаючий мав можливість прийти для того, щоб поспілкуватися зі столичними гостями.

Зі слів Оксани Сироїд, про місто Татарбунари та його проблеми вона дізналася власне з вуст жінок міста, які брали участь в жіночому форумі, який проходив в Одесі. Знайомство та розмова з бессарабськими жінками вразили політика, і вона пообіцяла відвідати місто. Як виявилося, Оксана Сироїд слів на вітер не кидає.

Народні депутати України - зустріч - Татарбунари - 1

Зустріч українських політиків Оксани Сироїд та Ірини Подоляк з місцевими жителями пройшла в затишній та спокійній обстановці. Розмовляли про наболіле: про територіальне об’єднання громад, про ринок землі, про корупцію та хабарництво тощо. Звичайно, ситуація із місцевою автостанцією не могла залишитися поза увагою цієї зустрічі. Політики виявили бажання допомогти місту у вирішенні цієї гарячої проблеми, на що мешканці схвально відреагували.

Народні депутати України - зустріч - Татарбунари - 2

У своїх відповідях на питання Заступник Голови Верховної Ради часто озвучувала думки про те, що потрібно зміцнювати позиції місцевого самоврядування, закликала до об’єднання громад. За таких умов маленькі населені пункти зможуть вирішувати свої проблеми самостійно, вони матимуть свободу і будуть самі собі господарями.

Татарбунарам пощастило мати таких гостей. Кожен присутній отримав інформацію та досвід, які не пройдуть безслідно. Будемо сподіватися на подальші зустрічі та їх результативність.

Єфросинія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: