>

У Татарбунарах провели захід «Революція Гідності.  Ціна її Свободи»

Обирай Свободу рідному народу!

Обирай Свободу і добро ідей!

Обирай Свободу Заходу і Сходу,

Обирай Свободу для усіх людей!

 

 21 листопада в нашій країні  відзначається  День Гідності та Свободи. В історії України було багато трагічних періодів та подій . В наш час в історію увійшла ще одна подія  — Майдан, який змінив нашу державу, наш народ і наше життя, наші погляди, мрії та віру у  європейське майбутнє. Він об’єднав нас у спільній боротьбі за свою Батьківщину, за свободу і  гідність, за право на майбутнє.

В цей день ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. 

З метою належного вшанування громадського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які боронять незалежність нашої держави, працівники Татарбунарської центральної районної бібліотеки для студентів ПТАУ  провели захід «Революція Гідності.  Ціна її Свободи».

 

Бібліотекарі розповіли про революційні події та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради Свободи, продемонстрували  відеоматеріали подій того часу та ознайомили  з книжковою виставкою-пам’яттю  «Революція Гідності та Свободи», на якій представлені видання та фотоматеріали щодо героїчних подій  Майдану, патріотизму і мужності воїнів, перебігу  Революції  Гідності, що пробудила  у душі  кожного  українця  нестримний  потяг до свободи та волі. Наприкінці заходу пам’ять  полеглих на Майдані вшанували  хвилиною мовчання.

 

 Бібліотекар відділу обслуговування Татарбнарської ЦРБ  Ткаченко Т.Р.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: