>

У Татарбунарах проводиться експеримент із асфальтування вулиць

асфальтування вулиць - Татарбунари

Для жителів міста Татарбунари є звичною проблема бездоріжжя. Проте, поступово, «маленькими асфальтними кроками» ця проблема вирішується.

Цьому сприяє активна діяльність депутата міської ради Володимира Гажийського, який є головою комісії з питань будівництва, управління комунальною власністю, транспорту, зв’язку та благоустрою міської ради. Про це свідчить наступне. Володимир Валентинович зумів знайти спільну мову з мером міста Андрієм Глущенком та його заступником Олександром Лєсніченком під час обговорення питання ремонту доріг, зокрема асфальтування вулиці Джерельна (Фрунзе). Чимала кількість листів, звернень, десятки комісій міської ради та численні переговори дали свій результат. На сьогоднішній день завершилися роботи по асфальтуванню частини цієї вулиці.

Місцева жителька Лілія Дімітрова зазначає, що асфальтування вулиці Джерельна було необхідним, адже після дощів доходило до того, що «діти ходили в пакетах до школи», щоб не виглядати брудними. Вона впевнена, що саме завдяки зусиллям депутата міської ради Володимира Гажийського частина вулиці на даний час є заасфальтованою.

Інша жителька вулиці Джерельна — Ніна Оболяніна підтвердила, що дорога на вулиці була у жахливому стані, особливо після дощу. Вона висловила слова подяки міському голові, його заступнику та Володимиру Гажийському за підтримку у вирішенні цієї проблеми.

Роботи по асфальтуванню вулиці Джерельна було виконане приватним підприємцем Самвелом Айрапетяном. З міського бюджету було виділено близько 283 500 грн. Вартість 1 м² дороги становить 540 грн.

Слід зазначити, асфальтування цієї вулиці є своєрідним експериментом. Адже, як зазначив підрядник Самвел Айрепетян, що має минути певний проміжок часу , що б ми переконалися, що асфальтування подібних ділянок доріг, насправді, справа не марна. Трудність полягала в тому, що вулиця має крутий схил.

Жителі вулиця задоволені роботою ремонтної бригади ФОП Айрепетян, яка складалася з 5 осіб. Мешканці вулиці відзначили, що бригада виконала свою роботу якісно, відповідально та добросовісно.

Володимир Гажийський говорить, що у планах на майбутнє є мета повністю заасфальтувати Джерельну. А також сприяти покращенню стану доріг у місті Татарбунари в цілому.

Незабаром, має початися асфальтування і частини вулиці Центральної, де процес підготовчих робіт вже виконується, сказав на останок С. Айрапетян.

Єфросинія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: