>

У Татарбунарах відбувся благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок - Татарбунари

27 квітня у Татарбунарах на приринковій площі міста відбувся благодійний ярмарок-розпродаж. Основна його мета – це підтримка учасників антитерористичної операції та важкохворих дітей району. Подібна акція відбулася вдруге, стала свідченням того, що молоді не байдужа доля країни.

Цього року в ярмарку взяли участь 17 загальноосвітніх навчальних закладів району та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. У рамках проведення благодійного ярмарку-розпродажу відбувся фестиваль патріотичної пісні «З Україною в серці». Присутні насолоджувалися виступом 18-ти вокалістів, 5-ти вокальних ансамблів, тріом «Соколики» КЗ «Спаська ЗОШ І-ІІ ст.» та дуетом «Веснянка» КЗ «Кочкуватський НВК ЗОШ- І ст.» Пісні, які лунали у цей день об’єднували, надихали та вселяли надію, що українці матимуть мирне небо на головою.

Благодійний ярмарок - Татарбунари -1

Благодійний ярмарок - Татарбунари -2На ярмарку присутні мали змогу придбати вироби декоративно-ужиткового мистецтва, які були зроблені власноруч дітьми, учителями, керівниками гуртків, а також скуштувати свіжу випічку, тістечка, короваї та патріотичні печива.

Лідерами у зібранні коштів стали учні КЗ «Лиманського НВК» − 914 грн. Президент школи Валентин Заграничний зауважив, що приємно брати участь у подібних заходах, адже наші захисники потребують допомоги та підтримки. Другими виявилися учні КЗ «Баштанівського НВК» − 902 грн. , а третіми опинилися учні КЗ «Трапівської ЗОШ І-ІІІ ст.» − 860 грн. Загальна сума зібраних коштів становить 8116 грн. Ці гроші будуть направлені для лікування воїнів АТО та важкохворих дітей.

Відділ освіти висловлює щиру подяку всім, хто долучився до організації проведення ярмарку: Петру Прокопчуку, Олександру Клименку, Світлані Уколовій та Ігорю Алєксєєнку. Також відділ освіти вдячний Тимофію Окорокову за якісне озвучування фестивалю, учням, педагогам, батькам, всім учасникам ярмарку-розпродажу та музичним керівникам фестивалю патріотичної пісні «З Україною в серці».

Благодійний ярмарок та фестиваль патріотичної пісні продемонстрували єдність та дієвий патріотизм сучасної молоді. Якщо кожний розпочне з себе і зробить хорошу справу для Батьківщини, то вона стане в рази сильнішою. Не лінуймося, наша країна потребує допомоги і підтримки кожного з нас!

Єфросинія МУКІЄНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: