>

У Татарбунарах відбувся турнір за першість району з волейболу серед дорослих

Районний турнір з волейболу серед дорослих - Татарбунари

У приміщенні Татарбунарської дитячо-юнацької спортивної школи 26 лютого відбувся турнір за першість району з волейболу серед дорослих. За перемогу змагалися 7 команд. Зокрема команда с. Дмитрівки, с. Базар’янки, с. Приморське, с. Жовтий Яр, с. Нерушай, команда Приморської дитячо-юнацької спортивної школи та команда м. Татарбунари.

Районний турнір з волейболу серед дорослих - Татарбунари - 1

У фіналі зустрілися команди Приморського ДЮСШ та м. Татарбунари. Гра за перемогу виявилася досить виснажливою та енергійною. Хоча помітним було те, що команда Приморського ДЮСШ була більш зібрана, організована, активніша, що посприяло її перемозі. Її тренер Швайко Олександр Йосипович може гордитися своїми вихованцями. Відповідно кращим гравцем турніру було визнано Сімаченко Ігоря, який є учасником Приморського ДЮСШ.

Команда м. Татарбунари опинилася на другому місці. Її кращим гравцем було визнано капітана команди Олександра Скребця. За третє місце змагалися команди с. Базар’янки та с. Нерушай. Перемогу здобула команда с. Базар’янки.

Переможці були нагороджені кубками та дипломами, а кращі гравці статуетками та грамотами.

Районний турнір з волейболу серед дорослих - Татарбунари - 2

«В загальному перемога Приморського ДЮСШ була очікувана, адже с. Приморське називають волейбольним», − повідомляє директор Татарбунарської ДЮСШ Бондарюк Віталій.

Эфросинія ПАРХОМЧУК

Поделиться статьей в социальных сетях: