>

У Татарбунарах відкрилась виставка «День української писемності та мови»

День української писемності та мови - Татарбунари - бібліотека

Згідно з Указом Президента, 9 листопада оголошено Днем української писемності та мови. Засновано ж його було значно раніше – ще в 1917 році – на честь преподобного Нестора Літописця. Він став достойним послідовником творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Це свято не обійшло і Татарбунарську центральну районну бібліотеку. В читальному залі оформлена книжкова виставка «День української писемності та мови». На ній представлені енциклопедичні, навчальні, публіцистичні та періодичні видання з питань історії української писемності, орфографії української мови, розвитку української ділової мови, риторики та багато іншого. Користувачі бібліотеки з цікавістю слухали розповідь про життєвий шлях Нестора Літописця, про становлення української мови, а також з задоволенням брали участь у вікторині з історії писемності.

Мова — це найбільше і найдорожче добро кожного народу, це жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почуття.

Ірина МАЗУР,
бібліотекар Татарбунарської районної бібліотеки

День української писемності та мови - Татарбунари - бібліотека 0 1День української писемності та мови - Татарбунари - бібліотека - 2

Поделиться статьей в социальных сетях: