>

У Татарбунарах вивчали особливості систематизації бібліотечних документів за УДК

Семінар-практикум з питань Універсальної десяткової класифікації у межах заходів з підвищення кваліфікації працівників Татарбунарської ЦБС  відбувся 24 жовтня в центральній районній бібліотеці.

 

Провідні спеціалісти районної бібліотеки надали бібліотечним працівникам сільських філій  змістовну первинну інформацію про УДК, низку необхідних посилань, а також запропонували покроковий план дій щодо впровадження нової класифікації  як у процесах опрацювання бібліотечних фондів, так і у розстановці фонду та в облікових процесах і відповідній документації. Розповіли про термінологію УДК, акцентували увагу на видання УДК українською мовою, методику складання індексів, посилання на скорочені таблиці УДК і багато іншого.

 

 

Присутнім було презентовано «Таблиці зіставлення індексів ББК і УДК». Відбулося жваве обговорення питань застосування УДК для систематизації документів та організації фондів, методики переведення існуючих фондів з системи ББК на УДК. Працівники бібліотек отримали багато корисної інформації для впровадження УДК в роботу своїх книгозбірень.

 Методист ЦБС Ганська О.Б.

Поделиться статьей в социальных сетях: